Valentinovo se bliži...

Autor: Sanja Vitman Đurij, 6. 2. 2018.

Ako ljubav u srcu nosiš,

Najbolje da je u stihove sročiš.

Poruku svoju u sandučić ubaci

Naš ljubavni poštar tamo će je naći.

Neka poruka tvoja ostvari plan

I nekome uljepša zaljubljenih dan.

Sandučić za poruke nalazi se u školskoj knjižnici

UPUTE

Ukoliko želiš da naš poštar isporuči tvoje poruke i pisma moraš se pridržavati ovih uputa:

1.  Čestitka, pismo ili poruka ne smiju sadržavati ružne ili uvrjedljive riječi i izraze
  2.  Na čestitci, pismu ili poruci mora biti jasno i čitko napisano ime, prezime i razred onoga kome je pismo upućeno
  3.  Čestitka, pismo ili poruka ne smiju biti manji od jedne stranice male bilježnice i moraju biti u kuverti koju možeš izraditi sam/a.