ZAVRŠNA SVEČANOST UČENIKA OSMIH RAZREDA
Autor: Melanija Milović, 9. 7. 2021.

Završna svečanost učenika osmih razreda održana je 2. srpnja 2021. godine u školskom dvorištu.

Uz prigodni i zanimljivi program, koji su učenici pripremili zajedno sa svojim razrednicima Ivanom Toth, Leom Rugole Heštera i Ivom Nikićem, dodijeljene su i nagrade učenicima koji su se posebno istaknuli tijekom osam godina obrazovanja te učenicima koji su ove školske godine postigli odlične rezultate na natjecanjima i smotrama. Nagrade im je uručila ravnateljica Mirjana Faltis koja je čestitala svim učenicima na ostvarenim rezultatima te poželjela osmašima puno sreće i uspjeha u budućem životu. Osim toga, proglašene su i najučenice, a to su Nikolina Babić i Jelena Hrmo. Svečanosti je prisustvovao i načelnik općine Nikola Horvat koji je održao prigodan govor i poželio učenicima puno sreće u daljnjem obrazovanju. Lijepim željama se pridružio i predstavnik Vijeća roditelja, Tomy Rosy.

Sretno, osmaši!