U zborniku radova otisnut likovni rad učenice 3.razreda PŠ Stara Subocka
Autor: Melanija Milović, 25. 5. 2021.

Organiziran je 10. susret hrvatskog dječjeg stvaralaštva "Stjepan Kranjčić" u Križevcima. Organizatori su predložili da tema radova ovog jubilarnog natječaja bude ljepota. Najuspješniji radovi, prema ocjeni stručnog ocjenjivačkog suda, nagrađeni su, a širi izbor odabranih književnih i likovnih radova tiskan je u prigodnome zborniku. Učenici 1. i 3. razreda PŠ Stara Subocka ljepotu su izrazili kroz snježnu zimsku noć, koristeći tempere i različite tonove plave boje. Likovni rad učenice 3. razreda, Eme Lešković pod nazivom "Tiha noć" odabran je i tiskan u zborniku, kojeg je učenica dobila na dar uz prigodnu zahvalnicu.