ZOO u gostima
Autor: Melanija Milović, 11. 5. 2021.

ZOO u gostima je virtualni posjet edukatora Zoološkog vrta grada Zagreba učenicima iz cijele Hrvatske.

Učenike 4. a razreda edukator ZOO vrta posjetio je 7. 5. 2021.

Kako je bilo?

Danas je bilo super! Edukatorica je bila jako hrabra. Držala je zmiju u rukama. Saznala sam da kornjače ne mogu izaći iz oklopa, ali ga mijenjaju dio po dio. Saznala sam da su deve ljeti ćelave i daju mlijeko. Jako lijepo iskustvo. Nadam se da će se ponoviti.

Vinka Franić

Najzabavnije mi je bilo kada smo pričali o zmijama i šišmišima. Bilo je super kada smo pogađali zvuk životinja.

Teo Štiks