Donacija MO Kraljeva Velika PŠ Kraljeva Velika

Autor: Melanija Milović, 20. 2. 2020.

Nakon što su prošlog tjedna učenici PŠ Kraljeva Velika dobili novi namještaj i uredili svoju učionicu i Mjesni odbor njihovog mjesta pobrinuo se da im obogati aktivnosti koje izvode unutar škole. U vrijednosti gotovo 4000,00 kuna učenici su dobili nove lopte, vijače, obruče i razne rekvizite za motoričke poligone. Učenici nisu mogli sakriti oduševljenje poklonima i jedva su dočekali sve isprobati. Ovim putem još jednom se zahvaljujemo Mjesnom odboru Kraljeva Velika što je omogućio da satovi tjelesne i zdravstvene kulture budu još zanimljiviji i kvalitetniji.

Učenici i učiteljice PŠ Kraljeva Velika