Izvanučionična nastava - Dani kruha u PŠ Nova Subocka

Autor: Melanija Milović, 29. 10. 2019.

Učenici 2. i 3. r. PŠ Nova Subocka, s učiteljicama Marinelom Babić i Milevom Grgić su tijekom listopada  različitim aktivnostima obilježili Dane kruha.

Prošli tjedan su pjevali i recitirali pjesmu Pekar, dizajnirali pekarske kape te modelirali kruh glinamolom.

Početkom ovog tjedna su  učili o procesu nastajanja kruha te 24.10.2019., na izvanuioničnoj nastavi na imanju obitelji Ožoga uz mamu Sanju, praktičnim radom realizirali naučeno. Svaki učenik je zamijesio i ispekao te kušao svoj kruh.

Bilo je ugodno, zabavno i poučno.  Još jednom velika hvala mami Sanji.

Učenici 2. i 3.r. i učiteljice Marinela i Mileva