"ZASADI DRVO, NE BUDI PANJ"

Autor: Melanija Milović, 25. 10. 2019.

Dana, 25. 10. 2019. godine učenici 4.a i 4.b razreda sudjelovali su u pratnji svojih učiteljica, a na poziv načelnika Općine Lipovljani u kolektivnoj sadnji drveća "Zasadi drvo, ne budi panj". Cilj akcije je potaknuti građane, udruge, tvrtke i ustanove da u tri dana diljem Hrvatske na privatnim i javnim površinama zasade što više stabala kako bi doprinijeli ozelenjavanju urbanih sredina i istaknuli važnost i brojne dobrobiti urbanog zelenila. Učenici su pokazali spretnost i visoku motiviranost te sadnjom drveća u Ulici Josipa Kozarca pridonijeli biljnoj raznolikosti svoga mjesta.