IZLET UČENIKA PETIH I ŠESTIH RAZREDA U ZAGREB I KARLOVAC

Autor: Sanja Vitman Đurij, 24. 5. 2018.

Učenici petih i šestih razreda išli su 14. svibnja na izlet u Zagreb i Karlovac. Polazak je bio u 7.30 ispred škole gdje ih je čekao veliki autobus na kat. Prvo stajalište im je bilo kino Cinestar gdje su pogledali 4DX projekciju animiranog filma Petar Zecimir. Kada su se slegnuli dojmovi, učenici su u pratnji učiteljica u Arena centru obavili kratku kupovinu nakon čega su krenuli prema Karlovcu gdje su ručali u McDonald's-u. U popodnevnim satima posjetili su Aquatiku gdje su mogli vidjeti više od 150 vrsta slatkovodnih riba Hrvatske te kupiti neke od suvenira u suvenirnici. Učenici su se vratili puni dojmova te s nestrpljenjem očekuju novi izlet.