UČENICI 5. A RAZREDA OSVOJILI 1. I 2. MJESTO NA NATJEČAJU DRŽAVNOG UREDA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE

Autor: Sanja Vitman Đurij, 22. 5. 2018.

Učenici 5. a razreda osvojili su prvo i drugo mjesto na županijskoj razini natječaja za likovne, literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrata te djece i mladih s posebnim obrazovnim programima na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite u kategoriji literarnih radova učenika od V. do VIII. razreda.

Učenik Stjepan Ribarić osvojio je 1. mjesto s pjesmom Kuća u plamenu, a učenica Iva Jurić drugo mjesto s haiku pjesmom na temu požara.

Prigodna priznanja dodijelio im je Područni ured za zaštitu i spašavanje Sisak., a mentorica je učiteljica hrvatskog jezika Lea Rugole.

Kuća u plamenu

Moja kuća gori.

Sve što sam volio

gledam kako nestaje.