« Srpanj 2018 »

Rad Hane Poklečki, učenice 5. a razreda pohvaljen na 7. „Dječjem Kranjčiću“ u Križevcima
Autor: SANJA Vitman Đurij, 24. 4. 2018.

21. travnja održana je završna svečanost 7. Susreta hrvatskoga dječjega duhovnoga stvaralaštva „Stjepan Kranjčić“ za književno i likovno stvaralaštvo učenika osnovnih škola u Republici Hrvatskoj. Tom su prigodom dodijeljene nagrade učenicima najuspjelijih radova, likovni su radovi prikazani na prigodnoj izložbi „Ruža svijeta“, dio književnih radova javno je izveden, a najširi je izbor radova po žanrovima (poezija, proza, igrokazi) objavljen u zborniku „Čuvarica srca moga“.

Pjesma pod nazivom „Majčina je ljubav čarobna“ učenice Hane Poklečki pohvaljena je te je uvrštena u zbornik radova.

Hana i učiteljica hrvatskog jezika Lea Rugole prisustvovale su završnoj svečanosti kojom se želi potaknuti stvaranje suvremenih dječjih duhovnih književnih (poezija, proza, igrokazi) i likovnih radova protkanih kršćanskim vrednotama.

Majčina je ljubav čarobna

Smiješiš se