Veseli dan 2017.

Autor: Ivona Šakić, 27. 6. 2017.

U utorak, 12. lipnja održan je Veseli dan - sportsko natjecanje učenika četvrtih razreda naše škole.
Ove godine domaćin je bila Područna škola Stara Subocka.
Veseli dan su prigodnim pozdravom otvorile Marija Kušmiš, zamjenica gradonačelnika grada Novske i Mirjana Faltis, ravnateljica naše škole.
U šest dinamičnih, zanimljivih i raznovrsnih štafetnih igara natjecale su se četiri skupine učenika - bubamare, ježići, skakavci i zečići, pod vodstvom svojih učitelja i budnim okom sudaca natjecanja.
U pauzama između natjecanja nastupile su ''Iskrice'', učenici PŠ Stara Subocka s plesnom koreografijom ''Witch doctor'' i učenici 2.a i 2. b razreda matične škole sa s plesnom koreografijom ''Veseli mornari''.
Prije proglašenja pobjednika nastupili su učenice i učenici koji sudjeluju u radu Univerzalne sportske škole sa svojom pokaznom vježbom nakon koje im je njihov voditelj, učitelj Ivo Nikić, uručio prigodne medalje za sudjelovanje u ovoj školskoj godini.
Hvala učenicima i učiteljicama iz PŠ Stara Subocka na odličnoj organizaciji ovogodišnjeg Veselog dana!