Gradsko natjecanje u rukometu - 5. i 6. razred

Autor: Ivona Šakić, 23. 2. 2017.

21.2.2017. godine održano je gradsko natjecanje za učenike i učenice 5. i 6. razreda u rukometu.
Naši učenici su osvojili 2. mjesto.  Za našu školu igrali su: Sebastijan Liščinski, Matija Dujić, Mario Babić, Mihael Toth, Luka Matešković, Dominik Šašković, Andrej Biber, Luka Puljić, Matija Toth, Ante Varga i Dorijan Bem.
Naše učenice su osvojile 1. mjesto, te su se plasirale na županijsko natjecanje. Za našu školu su igrale: Ema Meznarić, Anamarija Seljan, Ema Franić, Anja Brtan, Marta Čop, Nikolina Letvenčuk, Nina Pajeska, Lucija Mokri, Vanesa Šašković, Andrea Mirković, Sara Brtan, Lana Zeman i Petra Marenić.

Čestitamo natjecateljima i njihovom mentoru Georgiju Šebi!