Posjet načelnika

Autor: Ivona Šakić, 9. 9. 2016.

Na početku školske godine učenike PŠ Kraljeva Velika i PŠ Piljenice zajedno s ravnateljicom obišao je načelnik Općine Lipovljani Mario Ribar. Sve učenike je srdačno pozdravio i zaželio im uspješan rad. Također ih je počastio slatkišima.

Svake godine poboljšavaju se uvjeti za boravak, učenje i  rad  u navedenim školama. Tako je u Kraljevoj Velikoj  tijekom ljetnih praznika uvedeno centralno grijanje koje je dijelom financirala Općina Lipovljani, a dijelom  Sisačko-moslavačka županija. Ove školske godine  planirana je i dogovorena uz financijsku podršku Općine Lipovljani izmjena  dotrajale stolarije u PŠ Piljenice.