Prvo školsko zvono

Autor: Ivona Šakić, 7. 9. 2016.

Prvo ovogodišnje školsko zvono nagovijestilo je početak još jedne školske godine. I ove godine učenici i učitelji okupili su se u holu kako bi zajedno započeli sa svojim radom.
Na početku se prisutnima obratila ravnateljica  Mirjana Faltis prigodnim riječima i poželjela učenicima puno uspjeha u stjecanju  novih znanja te puno veselja u novoj školskoj godini, a poseban pozdrav uputila je prvašićima.
Pozdravima i dobrim željama pridružio se i načelnik Općine Lipovljani  Mario Ribar te počastio najmlađe učenike slatkišima.
Zatim se obratio i župnik Tomislav Pavlović koji je molitvom i blagoslovom sve učenike i djelatnike uveo u novu školsku godinu.
Kada su učenici viših razreda otišli u svoje učionice, učenici  drugoga, trećeg i četvrtog razreda prikazali su prvašićima kratki program koji se sastojao od šaljivih monologa, recitacija i plesa.  Poslije programa učiteljice Anita i Ivana prozvale su učenike 1.a i 1.b razreda te ih odvele u učionice na njihov prvi školski sat.

Sretno prvašićima, sretno i svim ostalim  učenicima!
Svima  želimo uspješnu i veselu novu školsku godinu prepunu odličnih rezultata!