Naša UZ "Tena" na Lipovljanskim susretima

Autor: Ivona Šakić, 2. 9. 2016.

Dana 27.8.2016. naša UZ „Tena“ sudjelovala je na manifestaciji Lipovljanski susreti.  Učenici koji sudjeluju u radu sekcija su na izložbenom štandu mještanima i ostalim posjetiteljima prikazali sve ono što su njihove vrijedne ručice radile protekle 4 godine. Bilo je tu svega. Od lutkica u tradicionalnim slavonskim nošnjama, lutkica od perušine pa sve do domaćih rezanaca za juhu, širokih rezanaca od koprive i cikle te domaćih pekmeza, sokova i džemova. Za svakog se moglo ponešto naći. Naša zadruga vrijedno radi te smo svojim proizvodima zadivili i članove žirija na Županijskoj smotru 4. mjesecu te smo pozvani na Državnu smotru koja će se održati 5. i 6. listopada u Zadru. To nam je veliki poticaj da i dalje nastavimo vrijedno raditi i unaprjeđivati svoj rad.