Potpisivanje ugovora o zajedničkom financiranju izrade projektne dokumentacije za energetsku obnovu zgrade naše škole

Autor: Ivona Šakić, 29. 6. 2016.

Dana 28. lipnja 2016. godine u prostorima škole  potpisan je  ugovor o zajedničkom financiranju izrade projektne dokumentacije za energetsku obnovu zgrade Osnovne škole Josipa Kozarca, Lipovljani te  sportske dvorane. Ugovor su potpisali zamjenik župana Marin Piletić i načelnik Općine Lipovljani Mario Ribar te se na taj način obvezali financirati izradu projektne dokumentacije u iznosu od 99.750,00 kuna koju izrađuje Tenzor d.o.o., Zagreb. Općina Lipovljani sudjelovat će sa 40.000,00 kuna, a Sisačko-moslavačka županija s ostatkom iznosa.

Potpisivanju ugovora prisustvovao je i Darijan Vlahov, pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i šport SMŽ  te ravnateljica Škole Mirjana Faltis. Ravnateljica se zahvalila Županiji i Općini Lipovljani na financijskoj potpori i naglasila važnost i nužnost energetske obnove zgrade škole, a posebno sportske dvorane koja se  koristi višenamjenski za sportska i kulturna događanja  vezana za školu, ali i širu lokalnu zajednicu.